Sebepřijetí v praxi: práce s emocemi a umění vnitřní proměny

Jak v každodenním životě pracovat se svými emocemi tak, abychom díky tomu rostli?

Zdravá práce s emocemi nám může přinést obrovskou změnu v životě.

K tomu, aby z nás vyrostl sebevědomý a autentický člověk, potřebujeme vyrůstat v láskyplném a podporujícím prostoru. Pokud jsme ho neměli, zvykneme si sami sebe potlačovat a hodnotit, a zažíváme strach, stud a úzkost.

To, co nás dokáže osvobodit z našeho trápení a našich vlastních omezení, je sebeláska, kterou dodáme do našeho systému. Potřebujeme se naučit vytvořit nehodnotící a přijímající prostor pro své pocity a přeprogramovat svůj přístup k sobě. V tomto videu se dozvíte jak na to.

Hlasový záznam z videa si můžete pustit také ve formě podcastu zde:

Tipy ke spokojenosti v tvé schránce?

Přihlaš se k odběru mých e-mailových tipů a zjisti, jaké je Tajemství spokojenosti. Budu ti  posílat nové články, tipy a pozvánky.
Chci tipy do mého e-mailu

Vyzkoušejte celostní meditaci zdarma

Nechte se provést cestou ke spojení se svým tělem a svým opravdovým já. Dopřejte si chvíli úplného uvolnění a svobody.
Vyzkoušet zdarma

O autorovi

Jmenuji se Marek Hladík, jsem průvodce sebepoznáním a expert na práci s psychikou skrze tělo. Moderní i starobylé rozvojové techniky a principy (a vlastní dlouholetou zkušenost s prací s lidmi) jsem integroval do funkční metody, která dokáže proměnit nebo obohatit život obyčejně-neobyčejných lidí.

Na tomto blogu vám chci přinášet poznání, které vám pomůže vydat se cestou, která bude praktická a účinná, ale hlavně vás povede k vám samotným - k vašemu opravdovému, autentickému způsobu života, ve kterém budete sami sebou a bude vám v něm dobře.
Více o mně…
menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram