O mně

Jmenuji se Marek Hladík. Jsem psycholog, terapeut, průvodce sebepoznáním a expert na práci s psychikou skrze tělo.

Svou profesní cestu jsem zasvětil hledání zákonitostí a metod duševního růstu, které jsem zkoumal z hlediska starobylých i moderních pramenů poznání. Všechny své zkušenosti propojuji do praktické cesty, která přináší reálnou změnu a zkvalitňuje každodenní život.

Mou vášní je pomáhat lidem být sami sebou a žít svůj život naplno. Všem lidem bych přál, aby si zažili, jaké to je žít svobodně, uvolněně a plně - bez svazujících omezení a neustálého tlaku pramenícího z nepřijetí sebe sama.

Základní kameny mého vzdělání tvoří magisterský program psychologie na Masarykově Univerzitě a 4letý psychoterapeutický výcvik v tanečně-pohybové terapii. Absolvoval jsem stovky hodin dalších kurzů z oblasti tělesně-orientované psychoterapie, psycho-spirituální práce, vědomého tance, šamanismu a jógy.

Provázím skupiny i jednotlivce. Při své práci využívám rozhovor, práci s tělem a pohybem, imaginace nebo meditaci - někdy propojení všeho. 6 let jsem vedl kurzy sebepoznání skrze pohyb. Vytvářím také rituály na míru potřebám jedinců či skupin. 

Miluji tvoření všeho druhu, jídlo, tanec, funkční pohyb, přírodu a každodenní vnitřní i vnější dobrodružství.

menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram